Choď na obsah Choď na menu
 Glitter Text @ Glitterfy.com

                                                 

Mário "Kuly" Kollár zo skupiny Desmod v minulosti neznášal, keď pod vianočným stromčekom objavil košeľu, slipy, ponožky alebo boxerky. "Teraz ma to však poteší, lebo Obrázok cez rok nemám čas sa tomu venovať, takže mi manželka nakúpi takéto veci. Poteší ma napríklad aj dobrý parfum," uviedol pre agentúru SITA známy hudobník. Ako dodal, tento rok už vedel, čo dostane. Pred manželkou spomenul istú voňavku, ktorá sa mu páčila, no nekúpi si ju, pretože je pridrahá. "Neskôr som v skrini objavil takú škatuľku, kde bolo napísané, že je to ono," spresnil Kuly.

 

 

 

 

 

  color="#339966">                       


Glitter Text @ Glitterfy.com

Takmer devätnásť rokov strávených na Základnej umeleckej škole vo Veľkom Krtíši mu prospelo. Naučil sa hrať na klavíri a zo žiaka je dnes učiteľ hudobnej výchovy, ktorý má spev v malíčku. Odmalička sa chcel stať spevákom a ako hudobník už precestoval kus sveta.
Pikoška: Keby mal svojho času trochu viac šťastia, tak by bol spevákom skupiny Metalinda.
V semifinále o ňom povedali:
Julo Viršík: „Taký talent sme tu ešte nemali. Odštartoval si cestu na vrchol SuperStar.“

Obrázok

           Prezývka: Cmoro
           Bydlisko: Veľký Krtíš
           Vek: 25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             


Glitter Text @ Glitterfy.com

Narozen: 5.května 1989

Kdo je tvůj hudební vzor?
Sam Cook, Michael Jackson, Stevie Wonder, Usher, Kim Bure

Kdo je tvůj taneční vzor?

Ginuine, Usher,Michael Jackson,Lil´"C"
S kým by jsi rád nahrál duel?
Beyonce,Ciara, Usher,Michael Jackson,Mario,50 Cent,Lil Wayne

Oblíbený sport: Basketball, football
Oblíbená videohra: GTA San Andreas
Oblíbený školní předmět: Matika,biologie
Oblíbená sladkost: čokoláda

Chris Brown začínal na malém městě v Georgii s hip-hopem, ale ten v jeho diskotéce brzy vystřídali hrdinové jako Michael Jackson, Sam Cook a jižanský krajan Usher. A ještě (vlastně už) pár měsíců před květnovými sedmnáctinami zabodoval v žebříčcích bezejmenným  Obrázok debutem a hlavně velkým hitem Run It!, kde se o mikrofon podělil s raperem Jualzem Santanou (v remixu můžete slyšet tandem Bow Wow a Jermaine Dupri). Šestnáct skladeb včetně bonusu So Glad ohlídali producenti první ligy, mj. Dr. Dre, Scott Storch či Underdogs, takže hudební základy jsou dostatečně barevné i dynamické na to, aby se mladý talent náležitě blýsknul svým hlasem. Chris Brown je prakticky hotový zpěvák, jemuž mohou naše SuperStars ve svém RnB konkurovat leda slušivými klobouky.

                                                              

    

     


Glitter Text @ Glitterfy.com

Americký spevák Justin Randall Timberlake sa narodil 31. januára 1981 v americkom Memphise Lynn Harless a Randymu Timberlakovi. V jedenástich rokoch sa objavil v šou Star Search, ktorá vyhľadávala mladé talenty. Aj napriek tomu, že nevyhral, nijako ho to neodradilo. Obrázok Okrem toho sa objavil aj v detskom programe The Mickey Mouse Club, kde sa po prvý raz stretol aj so speváčkami Britney Spears a Christinou  Aguilerou.Neskôr sa presťahoval s matkou do Orlanda na Floride, kde sa spoznal s neskorším členom ich spoločnej kapely *NSYNC JC Chasezom. Jeho otec sa znova oženil a Justin tak získal nielen nevlastnú matku Lisu, ale aj dvoch nevlastných bratov Jonathana a Stevena. Jeho nevlastná sestra Laura Katherine zomrela iba niekoľko minút po narodení. Bolo to vôbec prvé dieťa jeho otca Randyho a Lisy. Niekedy sa však nesprávne uvádza, že dievčatko bolo Justinova dvojička.Curly, ako ho priatelia prezývajú, je povestný zmyslom pre humor a schopnosťou všetkých dookola rozosmiať. Okrem toho je to talentovaný tanečník, k čomu ho postupne predurčovala láska k športu. Vo voľnom čase si rád zahrá basketbal. Problém je v tom, že toho voľného času veľa nazvyš nemá. Aj v škole mal spomedzi všetkých predmetov najradšej telesnú výchovu a matematikuKeď mal Justin štrnásť rokov, založil chlapčenskú formáciu *NSYNC. V roku 1998 skupina debutovala prvým albumom. Ich albumy mizli s pultov predajní zázračnou rýchlosťou nielen v Spojených štátoch, ale aj na starom kontinente. Bol to práve Justin, ktorého úsmev sa páčil fanúšikom kapely azda najviac. Názov skupiny vymyslela Justinova matka, ktorá ho poskladala z posledných písmen mien členov kapely. *N označuje JustiNa, S - ChriSa, J - JoeYa, N - LansteNa, čo je prezývka Lancea, a C reprezentuje J.C.- ho    

                

 

*
Glitter Text @ Glitterfy.com

12.04.1962 Brezno

 
vzdelanie
 

Obrázok Vysokoškolské

 
životopis
 

V osemdesiatych rokoch hral s rôznymi skupinami. Od roku 1987 pôsobil v skupine TEAM, vďaka ktorej sa dostal do povedomia poslucháčov. Nepatril síce k zakladateľom Obrázok src="https://ludiahs5.estranky.sk/archiv/iobrazek/11" /> Teamu, ale v relatívne krátkom čase sa stal najvýznamnejšou osobnosťou skupiny. V deväťdesiatych rokoch nastúpil na sólovú kariéru. V roku 1991 sa stal Zlatým slávikom a vydal album s názvom Pavol Habera.
Pôsobí nielen jako spevák, ale zároveň aj ako skladateľ. Skladá hudbu pre svoje vlastné piesne, ale aj pre iných interpretov (napr. pre Karla Gotta - Když muž se ženou snídá). Naspieval pesničky k filmu Fontána pre Zuzanu 2, ku ktorým spolu s Vašom Patejdlom zložil hudbu.

 
                    

 

 

 

 

 


Glitter Text @ Glitterfy.com

 

Datum narození:08.05.1975

Místo narození:Madrid, Španělsko

Znamení:BýkEnrique se narodil slavnému zpěvákovi Juliu Iglesiasovi a modelce Isabele Preyslerové, kteří žili odděleni od jeho tří let. V osmi letech se mladý Enrique přestěhoval do Miami za svým otcem. Přestože jeho dětství bylo do jisté míry stvořené pro úspěch díky úspěchu jeho rodičů, přesto Enrique nebyl zhýčkaný a nevyužíval svého postavení. Vyrůstal stejně jako ostatní jeho spoluvrstevníci nijak výjimečným životem.

Po roce studia obchodní univerzity v Miami se nakonec rozhodl pro vlastní pěveckou dráhu. Začínal v roce 1995 pod pseudonymem Enrique Martinez, který měl přicestovat do Španělska ze Střední Ameriky. Kvůli tomu aby nebyl pod palbou kritiků si vytvořil tuto identitu.

Jeho pravé jméno si ho všude našlo, a proto když odjel natáčet své první španělsky zpívané Obrázok album pojmenoval jej Enrique Iglesias. Po natočení následoval obrovský úspěch, prodalo se více než 6 miliónů nosičů a Enrique získal ocenění Grammy. Předtím, než natočil první anglicky zpívané album se stal známým především v latinském světě.

Během krátké doby se stal natolik oblíbeným a hledanou popstar, že kamkoliv při svém světovém turné přijel, měl všechny stadióny vyprodané. Jeho alba se začaly prodávat po miliónech, získal mnoho ocenění (Grammy, American Music Awards, Premios Lo Nuestro) a dokonce se stal slavnější, než jeho rodiče. Nejvíce jej proslavil song "Bailamos", který natočil pro soundtrack k filmu Willa Smithe "Wild Wild West", song se ihned stal hitem číslo 1 téměř na všech rádiích po celém světě. Své první anglicky zpívané album "Enrique" se stalo dvojnásobně platinové v USA a platinové nebo zlaté ve 32 zemích po celém světě.

Enrique natočil alba ve čtyřech jazycích španělsky, anglicky, portugalsky a italsky. Oblibu si získal také na Taiwanu, Rusku a Středním východě. Mimo zpíváni pronikl do světa filmu, když si po boku Antonia Banderase, Salmy Hayekové a Johnnyho Deppa zahrál ve filmu "Once Upon A Time In Mexico".


Glitter Text @ Glitterfy.com

 

 

 

Peter Nagy
spevák

* 09.04.1959 Prešov
 
životopis
 

Svoju profesionálnu kariéru začal v roku 1983 s vlastnou hudobnou skupinou Indigo. V roku 1985 zvíťazil vo vtedajšej najznámejšej ankete populárnej hudby Zlatý slávik.

Od roku 1987 nahráva popri svojich albumoch aj albumy pre deti, od roku 1992 Obrázok spolupracuje s Michaelou Paštékovou, r. 1989 pripravil a vyprodukoval album 10-ročnému Martinovi Madejovi.

V 80. rokoch bol popri M. Žbirkovi najpopulárnejším slovenským spevákom, jeho albumy dosahovali predaj niekoľko stotisíc kusov. No k tomu dodám že napisal aj vela pesničiek (Kristínka,Myslíš na to na čo ja ? ,Tomi má v saxofóne zlato ,Aj tak sme stále frajeri). Mne osobne sa najviac z jeho piesni páči Kristínka. A ešte je aj fotograf.


Glitter Text @ Glitterfy.com

 

 

Busta Rhymes prišiel na svet svojím rodičom, ktorí mali korene na Jamajke v roku 1972. Narodil sa v brooklinskej štvrti East Flatbush, odkial sa o jedenásť rokov neskôr presťahoval na Long Island, kde za pár rokov začal chodiť na strednú školu. Už v pubertálnom veku sa dostal k rapovej hudbe a medzi jeho najvätšie vzory v tej dobe patrili napríklad Public Enemy alebo Eric B. & Rakim, žijúci vlastne v tej istej časti mesta ako mladý Busta. So svojími tromi spolužiakmi zo školy, ktorí si hovorili Charlie Brown, Dinco D a Cut Monitor Milo, založil na konci osemdesiatých rokov skupinu Leaders of the New School. Už ako násťroční (Busta Obrázok mal v tej dobe iba 17 rokov) sa upisujú Elektra Records, aby u nich v roku 1991 debutovali dnes už klasickím počinom "A Future Without a Past". O dva roky neskôr o sebe ešte Leaders of the New School dávajú vedieť druhým albumom, nesúcim názov "T.I.M.E.", po ktorom už sa však ich cesty nadobro rozišli a Busta, vedomí si svojho potenciálu, sa začína zameriavať na dráhu sólo umelca. Ako hosť sa objavuje napríklad na albumoch takích umelcov, ako LL Cool J, Notorious Big, Craig Mack, či A Tribe Called Quest (v notoricky známej peckovici "Scenario") a pomaličky, potichu si tým zvyšuje svoje renomé. To už sa ale píše rok 1996, v ktorom na labeli Elektra so svojou prvotinou "The Coming" Busta debutuje. Samotnému hlavnému artistovi to okrem jeho domácej partičky Flipmode Squad, vypomáhajú aj napr. Redman či Q-Tip a o zaujímavé hity (za všetky napríklad šláger "Woo Hah!! s hosťujúcim Rampage) ani zďaleka není núdza. Len dodám, že sa album stal, čo sa týka predajnosti, samozrejme zlatým.


Glitter Text @ Glitterfy.com

 

 

První zkušenosti s uměním našel již v brzkém věku v malé hospůdce U Rudého Lva, která patřila jeho rodičům. Ti se ale rozvedli, když byly Robbiemu dva roky. Školu vystudoval bez problémů. Zato zaměstnání mu dělalo problémy, neboť jako prodavač odrazoval lidi od koupě.

Již v patnácti se stal členem chlapecké skupiny Take That. Jejich začátky nebyli nijak růžové, na první koncert přišlo jenom deset lidí a jeden pes. Tak asi po roce a půl hráli v jednom Obrázok klubu a sál puberťaček se rozječel. Tehdy si uvědomili, že tohle je jejich cílová skupina. Od té doby jejich kariéra prudce rostla a získali si milióny fanoušků. Jenže pro něj, jako dospívajícího mu tato sláva začala vadit. Známé jsou potíže s alkoholem a drogami. Jelikož už to nemohl dále vydržet rozhodl se i před odpor vydavatelské firmy ze skupiny Take That odejít. Ta se s ním hned začala soudit a jen na soudních výlohách musel zaplatit statisíce liber.

K jeho nejvýznamnějším úspěchům patří i album: Swing When You're Winning (09/2002) přes které se mu podařilo zasáhnout všechny vrstvy publika.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.